Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

Představte si, že zařízení ve vaší oblasti přestane fungovat. Spolupracovník otevře elektrickou skříň a resetuje jistič. Najednou došlo k výbuchu, který je horký jako slunce! Intenzivní teplo až do 35 000 stupňů Fahrenheita (nebo 19 000 stupňů Celsia) mění měď z elektrické skříně na kapalinu a poté na páru. Okamžitě shoří oblečení a kov a syntetický materiál se spojí s pokožkou. Silný výbuch vás srazí z nohou a okamžitě vám protrhne ušní bubínky. Právě jste zažili záblesk oblouku, který, jak je znázorněno, obsahuje roztavený kovový komponent, nebezpečí vznícení a výbuch oblouku. Jak si dokážete představit, většina obětí takové vystavení nepřežije. Pokud tak učiní, trpí po zbytek života bolestivými zraněními a operacemi. Toto školení poskytuje informace o povědomí o bezpečnosti elektrických panelů a elektrických systémů pro ty „nekvalifikované“ pracovníky, kteří mohou pracovat v blízkosti těchto elektrických nebezpečí. Nekvalifikovaný pracovník je ten, kdo NENÍ kvalifikován jako elektrikář nebo k provádění běžných elektrických prací. Tyto informace o povědomí jsou také poskytovány, aby vám pomohly vyhnout se takovému incidentu, jaký právě popsal obloukový záblesk. Správná opatření a porozumění terminologii a rizikům vám a vašim spolupracovníkům mohou pomoci vyhnout se smrtelnému nebezpečí, které nelze vidět ani slyšet ... dokud není příliš pozdě.

PRICE: $ 14.95 DURATION: 14 min LANGUAGE: Czech CEU: CEU 0.0 SKU: SKU-1917
Bullet Points Green Tick Complete Online Bullet Points Green Tick Completion Certificate Bullet Points Green Tick Job Aid (Study guide)
ENROLL NOW

Why Us?

LOWEST PRICE GUARANTEED

FREE STUDY GUIDE

DOWNLOADABLE CERTIFICATE

BULK REGISTRATIONS

24/7 CUSTOMER SUPPORT

COMPLETE ONLINE

Course Outline

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

  • 1. Úvod    

  • 2. Definice    

  • 3. Příčiny zranění    

  • 4. Bezpečné pracovní postupy a bezpečnostní opatření    

  • 5. souhrn    

Learning Objectives

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

  • Uvědomte si důležitost nebezpečí elektrického oblouku.
  • Definujte oblouk blesku.
  • Připomeňte si běžné příčiny zranění.
  • Určete obecná bezpečnostní opatření a bezpečné pracovní postupy související s nebezpečím elektrického oblouku: osobní ochranné prostředky (OOP), štítky a hranice.

Our Reviews

Lynette Maria @ White Construction GroupThe graphics and training are easy to navigate and great graphics.

Sarah Martin @ Advanced Construction TechnologiesExtremely helpful and quick to respond.

Stefan Johnson @ StreimerYour website is very user friendly and great to work with. The live chat system is very quick and very effective.

Miguel Perez @ CIPPCO IncorporatedVery helpful service.

Mary Buchaklian @ Southport Heating & PlumbingYour service has been great and very responsive when I have needed help or had to add on any additions to the trainings I purchased.

Patrick Farrell @ Farrell Electric CompanyI rate you guys as a Five! You provide excellent service.

Bardette Grim @ Fickett Structural SolutionsReally great rates. Simple sign-up process and easy to assign training to employees. Quick response time if any help is needed.

Myles Laven @ RbA Des MoinesIt was great, Allowed the employees to go at their own pace.Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

ENROLL NOW $14.95