New Year Sale 2023
New Year Sale 2023 on OSHA 10-Hour & 30-Hour Online Training CLICK HERE

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

Představte si, že zařízení ve vaší oblasti přestane fungovat. Spolupracovník otevře elektrickou skříň a resetuje jistič. Najednou došlo k výbuchu, který je horký jako slunce! Intenzivní teplo až do 35 000 stupňů Fahrenheita (nebo 19 000 stupňů Celsia) mění měď z elektrické skříně na kapalinu a poté na páru. Okamžitě shoří oblečení a kov a syntetický materiál se spojí s pokožkou. Silný výbuch vás srazí z nohou a okamžitě vám protrhne ušní bubínky. Právě jste zažili záblesk oblouku, který, jak je znázorněno, obsahuje roztavený kovový komponent, nebezpečí vznícení a výbuch oblouku. Jak si dokážete představit, většina obětí takové vystavení nepřežije. Pokud tak učiní, trpí po zbytek života bolestivými zraněními a operacemi. Toto školení poskytuje informace o povědomí o bezpečnosti elektrických panelů a elektrických systémů pro ty „nekvalifikované“ pracovníky, kteří mohou pracovat v blízkosti těchto elektrických nebezpečí. Nekvalifikovaný pracovník je ten, kdo NENÍ kvalifikován jako elektrikář nebo k provádění běžných elektrických prací. Tyto informace o povědomí jsou také poskytovány, aby vám pomohly vyhnout se takovému incidentu, jaký právě popsal obloukový záblesk. Správná opatření a porozumění terminologii a rizikům vám a vašim spolupracovníkům mohou pomoci vyhnout se smrtelnému nebezpečí, které nelze vidět ani slyšet ... dokud není příliš pozdě.

PRICE
$ 14.95
DURATION
14 min
LANGUAGE
Czech
CEU
CEU 0.0
SKU
SKU-1917
Bullet Points Green Tick Complete Online Bullet Points Green Tick Completion Certificate Bullet Points Green Tick Job Aid (Study guide)
ENROLL NOW

Course Outline

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

  • 1. Úvod    

  • 2. Definice    

  • 3. Příčiny zranění    

  • 4. Bezpečné pracovní postupy a bezpečnostní opatření    

  • 5. souhrn    

Learning Objectives

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

  • Uvědomte si důležitost nebezpečí elektrického oblouku.
  • Definujte oblouk blesku.
  • Připomeňte si běžné příčiny zranění.
  • Určete obecná bezpečnostní opatření a bezpečné pracovní postupy související s nebezpečím elektrického oblouku: osobní ochranné prostředky (OOP), štítky a hranice.

Our Reviews

View All

Electrical Arc Flash Awareness - International (Czech)

ENROLL NOW $14.95
Customer Reviews