Year End Sale 2022
Year End Sale 2022 on OSHA 10-Hour & 30-Hour Online Training CLICK HERE

Electrical Arc Flash Awareness - International (Polish)

Electrical Arc Flash Awareness - International (Polish)

Wyobraź sobie, że sprzęt w Twojej okolicy przestaje działać. Współpracownik otwiera szafkę elektryczną, aby zresetować wyłącznik automatyczny. Nagle następuje eksplozja gorąca jak słońce! Intensywne ciepło sięgające 35 000 stopni Fahrenheita (lub 19 000 stopni Celsjusza) zamienia miedź z szafki elektrycznej w ciecz, a następnie w parę. W jednej chwili ubrania płoną, a metal i materiał syntetyczny wtapiają się w skórę. Silny podmuch zwala Cię z nóg i natychmiast rozrywa błony bębenkowe. Właśnie doświadczyłeś wyładowania łukowego, które, jak pokazano na ilustracji, obejmuje stopiony metal, zagrożenie zapłonem i wyładowanie łukowe. Jak możesz sobie wyobrazić, większość ofiar nie przeżywa takiej ekspozycji. Jeśli to zrobią, do końca życia będą cierpieć z powodu bolesnych urazów i operacji. Szkolenie to dostarcza informacji dotyczących bezpieczeństwa paneli elektrycznych i systemów elektrycznych dla tych „niewykwalifikowanych” pracowników, którzy mogą pracować w pobliżu tych zagrożeń elektrycznych. Pracownik niewykwalifikowany to taki, który NIE posiada kwalifikacji elektryka ani wykonywania rutynowych prac elektrycznych. Ta informacja ostrzegawcza ma również na celu pomóc w uniknięciu takiego zdarzenia, jak właśnie opisany błysk łukowy. Podjęcie odpowiednich środków ostrożności oraz zrozumienie terminologii i zagrożeń może pomóc Tobie i Twoim współpracownikom uniknąć śmiertelnego zagrożenia, którego nie można zobaczyć ani usłyszeć… aż będzie za późno.

PRICE
$ 14.95
DURATION
16 min
LANGUAGE
Polish
CEU
CEU 0.0
SKU
SKU-2061
Bullet Points Green Tick Complete Online Bullet Points Green Tick Completion Certificate Bullet Points Green Tick Job Aid (Study guide)
ENROLL NOW

Course Outline

Electrical Arc Flash Awareness - International (Polish)

  • 1. Wprowadzenie    

  • 2. Definicja    

  • 3. Przyczyny obrażeń    

  • 4. Zasady bezpiecznej pracy i środki ostrożności    

  • 5. Podsumowanie    

Learning Objectives

Electrical Arc Flash Awareness - International (Polish)

  • Rozpoznaj znaczenie zagrożenia łukiem elektrycznym.
  • Zdefiniuj łuk elektryczny.
  • Przypomnij sobie częste przyczyny obrażeń.
  • Określić ogólne środki ostrożności i bezpieczne praktyki pracy związane z zagrożeniem łukiem elektrycznym: środki ochrony indywidualnej (ŚOI), etykiety i granice.

Our Reviews

View All

Electrical Arc Flash Awareness - International (Polish)

ENROLL NOW $14.95
Customer Reviews